Oferty pracy

Naszą pozycję na rynku zawdzięczamy osobom wyspecjalizowanym i zaangażowanym w swoją pracę, do których możesz dołączyć. Doceniamy doświadczonych pracowników ale również pomagamy podnieść kwalifikacje początkującym. Jeśli szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zapoznaj się z naszymi ofertami lub aplikuj bezpośrednio już dziś.

 

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę ELEKTRO-INSTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach ul. Zagórska 167, moich danych osobowych w celu i na czas niezbędny do realizacji
bieżących i przyszłych procesów rekrutacji. Wyrażenie woli zgodne jest z postanowieniami art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Potwierdzam otrzymanie załącznika informacyjnego zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r od administratora danych osobowych firmę ELEKTRO-INSTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach ul. Zagórska 167, z którym się zapoznałem i przyjąłem do wiadomości (RODO).

Potrzebujesz informacji na już? Zadzwoń: +48 601 927 699

TOP